Barion Pixel
Connect with us

Megosztott versek

A Judik Mária felhasználó összes verse >>>



Késő már.

Oly jó lenne ha most itt lennél Velem anyám!
Elmondanám Neked bánatom, mi fáj.
Életem sokat változott mióta nem vagy.
Szívemben a bánatom oly nagy.

Mikor bánatom volt Te fogtad a kezem.
Vigasztál, simogattad mindig a fejem.
Számtalanszor sírtam el anyám ami fájt.
Szavaiddal kedves Te mindig vigaszt adtál.

Kimegyek a temetőbe, jó anyám sírodhoz.
Leborulok keresztfádhoz, ott mondom el bánatom.
Lágy szellőnek fuvallata megsúgja üzeneted.
Olyan lesz majd mintha ott lennél Velem
és vigasztalnál ott is engemet.

TÁMOGATÓNK A

A MAGYAR KULTÚRÁÉRT ALAPÍTVÁNY

BEJELENTKEZÉS
EDDIGI VERSEIM
MEGOSZTOTT VERSEK
VERSMONDÓK KÖZÖSSÉGE


Facebook

Termékek

TOVÁBBI TERMÉKEK →

To Top